Життя   • 16 червня 2018 року, 19:552719

Медиків вітають із професійним святом

У редакцію інтернет-видання "PMG.ua" надійшло привітання для медиків від нардепа Василя Петьовки. Нижче подаємо оригінальний текст.

"Шановні працівники медичної сфери! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята — Дня медичного працівника! Ваша місія – одна з найважливіших: повертати здоров’я, рятувати життя,  дарувати милосердя та надію.

Попри складні часи змін та реформ, Ви демонструєте вірність своїй справі, професіоналізм, витримку та відданість Професії, людям та клятві Гіппократа. Добром, знаннями та досвідом повертаєте людей до повноцінного життя та здоров’я, – речей, які важливі для кожного з нас особисто та для держави і суспільства.

Прийміть сердечну подяку за самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я закарпатців. Ваші відповідальність, мужність та самопожертва гідні найбільшої уваги визнання з боку держави та суспільства. Низький уклін за самопожертву та врятовані життя! Міцного здоров’я Вам та Вашим родинам, миру, добра та гідного визнання вашої праці! Зі святом!"


З повагою,

народний депутат України

Василь Петьовка

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів