Життя   • 18 червня 2018 року, 10:062689

Дитині, яку нещодавно покинули у Мукачеві, знайшли родину

Дитині, яку нещодавно покинули у Мукачеві, знайшли родину

Як раніше писало інтернет-видання "PMG.ua", на початку травня у Мукачеві у "Вікні життя" залишили немовля. Малеча перебувала у обласній дитячій лікарні та потребувала переведення до обласного будинку дитини м. Свалява.

Бажання взяти відповідальність за майбутнє дитини виявили одразу декілька мукачівських родин. Але чинне законодавство дозволяє усиновлення підкинутої, залишеної або знайденої дитини лише по виповненні двомісячного терміну з часу складання відповідного акту, особами, які перебувають на обліку кандидатів в усиновлювачі, з урахуванням їх черговості.

Читайте також:  У Мукачеві в лікарні залишили кількамісячну дитину: нові подробиці

"Родина, яке першою перебуває на обліку міської служби у справах дітей, одразу встановила контакт з малечею та виявила бажання стати для неї справжніми батьками", – повідомляє Служба у справах дітей.

В інтересах дитини, з метою скорочення терміну її перебування в лікарняних закладах, найшвидшого забезпечення для неї належних умов проживання, виховання та розвитку, отримання справжнього тепла то любові рідних, 12 червня на засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради прийнято рішення про її тимчасове влаштування під опіку, в родину майбутніх усиновлювачів, до остаточного вирішення судом питання усиновлення.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів