Довгожителька з Тячівщини відзначає 101-й День народження

Життя  19 червня 2018 року, 19:50 2050 ФОТО, ВІДЕО

День народження завжди свято, проте коли відзначаєш 101-й ювілей – він стає особливим. Цими днями вітання з такої приємної нагоди приймала  жителька села Глибокий Потік, що на Тячівщині.

Олена Тодорівна Алб народилася в 1917 році. В Глибокий Потік пані Олена прийшла за невістку, і прожила тут практично все життя. Каже, що у 101-й рік найважче: ще хотіла працювати, але не має на це сил. Проте, каже її син, вік аж ніяк не заважає бабусі керувати процесом обробки землі та догляду за худобою.

Хоча проживає жінка з сином Юрієм, та родина з нагоди 101-го дня народження зібралася вся. Олена Тодорівна мала 6 дітей. Наразі її вже тішать чимало внуків та правнуків. Лівія – наймолодша внучка пані Олени. Каже, що проживає в Солотвині, а тому бачиться з іменинницею не так часто. Проте за нагоди до бабусі навідується з радістю.

Завітав на свято і Глибокопотіцький сільський голова Василь Буга. Говорить, що довгожителів у їхньому населеному пункті чимало. І вже традиційно до привітань довгожительки долучився народний депутат України Василь Петьовка. Зокрема, помічник народного депутата Михайло Штефко, від імені Василя Петьовки, урочисто вручив ювілярці квіти і вітальну листівку з побажаннями міцного здоров’я і довгих років життя. Окрім теплих слів та квітів Олена Теодорівна отримала і цінний подарунок – телевізор.

Пані Олена вірить, що завжди її підтримувала чудодійна сила молитви,  радіє своєму святу та подарункам, і вдячна за увагу та усім бажає прожити таке ж довге життя.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0