Життя   • 25 червня 2018 року, 16:56932 ФОТО

Поліція Закарпаття поповнилася молодими офіцерами

Сьогодні, 25 червня, в Головне управління Національної поліції в Закарпатській області завітало юне поповнення. 43 випускники вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, зокрема Національної академії внутрішніх справ, Львівського та Одеського державних університетів внутрішніх справ, а також Харківського національного університету внутрішніх справ прибули для подальшого проходження служби в підрозділах поліції Закарпаття.

Серед чотирьох десятків молодих офіцерів – 12 дівчат. З напутнім словом до юнаків і дівчат звернувся т.в.о начальника ГУНП в Закарпатській області полковник поліції Анатолій Шкирта. Він привітав юних колег із вступом на службу і побажав їм професійного зростання.

Читайте також:  Загадкова смерть дівчини-поліцейської на Закарпатті: родичі підозрюють вбивство, у поліції цю версію заперечують

При цьому керівник управління наголосив на неухильному дотриманні новобранцями в роботі вимог законності та службової дисципліни.  Кожен із них матиме досвідчених наставників, які докладатимуть зусиль для того, аби зі вчорашніх студентів виросли справжні професіонали нелегкої поліцейської справи.

Як зазначили у відділі комунікації поліції Закарпатської області, працюватимуть новобранці в підрозділах кримінальної поліції, в слідстві, криміналістами тощо. Аби на кар’єрному шляху їх не спіткали труднощі з порадами, як адаптуватися у колективі наприкінці зустрічі виступила представник сектору психологічного забезпечення поліції Закарпаття Віолетта Колісник.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів