Чотири пляжі у Мукачеві небезпечні для здоров’я

Життя  2 липня 2018 року, 10:20 5132 ВІДЕО

Погода цього літа дивує – від злив до спеки. Тим не менше, літо вже розпочалося, а відповідно – і купальний сезон. Офіційного пляжу у Мукачеві немає, хоча створити його влада обіцяла вже давно.

Питання офіційного пляжу у місті Мукачеві болюче для багатьох містян. Створення достойного місця для відпочинку вже неодноразово обговорювали у Мукачівській міській раді. Ще у лютому була подана пропозиція щодо відновлення міського пляжу. До питання відпочинкової зони повернулися знову у березні. 

І от нарешті наприкінці червня на міському пляжі з’явилися натяки на його оновлення. Та поруч із тим з’являється нова проблема, яка стосується не тільки відпочинку, але й здоров’я мукачівців. Через забруднену воду чимало містян вже давно відмовились від відпочинку на Латориці. Підозри людей небезпідставні, підтвердили у Міністерстві охорони здоров’я України. Вода кишить лактопозитивними кишковими паличками.

Читайте також:  Сезон купання: які хвороби загрожують українцям

На Закарпатті небезпечними вважають 6 пляжів. Два на річці Уж – у с. Ворочеве Перечинського району, місце для купання "Дичка", і в Перечині – місце для купання "Залив". Та найбільше небезпечних пляжів на річці Латориці у Мукачеві: на вул. Окружній, вул. Валенберга, поблизу парку Перемоги та в район монастиря. Рівень лактопозитивних кишкових паличок у цих районах перевищує норму у 5-6 разів.

Серед імовірних наслідків купання у такій воді можуть бути кишково-шлункові розлади, діарея, гастроентерит, а в окремих випадках, особливо у дітей – менінгіт. Ця хвороба дуже небезпечна. Більше – у сюжеті "М-студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0