Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Закарпатський підприємець використовав у власному бізнесі торгову марку, яка йому не належила

Закарпатський підприємець використовав у власному бізнесі торгову марку, яка йому не належила

Закарпатський підприємець використовав у власному бізнесі торгову марку, яка йому не належила
Закарпатське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України надало рекомендації приватному підприємцю з м.Іршава щодо припинення дій, що містять ознаки недобросовісної...

Закарпатське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України надало рекомендації приватному підприємцю з м.Іршава щодо припинення дій, що містять ознаки недобросовісної конкуренції.

ВІДЕО ДНЯ

Так, до Відділення надійшла заява ТОВ «Панорама» (м.Тернопіль) щодо неправомірного використання товарного знаку приватним підприємцем (надалі – Підприємець) на ринку реалізації металопластикових конструкцій (вікон та дверей).

ТОВ «Панорама» працює на ринку світлопрозорих конструкцій 10 років і у своїй діяльності використовує запатентований знак для товарів і послуг. У Товариства є власна виробнича база, створена маркетингова мережа реалізації послуг, відомості про продукцію розміщуються на офіційному Інтернет-сайті.

Реклама

В ході дослідження Відділення з’ясувало, що Підприємець на двосторонньому рекламному щиті, розміщеному у м.Іршава, розмістив рекламний текст стосовно реалізації вікон із зображенням товарного знаку, ідентичного зі знаком ТОВ «Панорама». Причому, ТОВ «Панорама», як власник свідоцтва на знак для товарів і послуг не надавало право на використання зареєстрованого за собою зображення товарного знака.

Оскільки такі дії можуть призвести до змішування з діяльністю власника торгового знаку, Відділення рекомендувало Підприємцю вжити відповідні заходи по припиненню дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції

Реклама

Для розгляду рекомендацій встановлено десятиденний термін.

Прес-служба Закарпатського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно