Темпи асфальтування дороги "Нижні Ворота – Воловець – Міжгір’я" знизились: почались проблеми з фінансуванням

Життя  6 липня 2018 року, 16:33 4933 ВІДЕО

На Закарпатті продовжили відновлювати автошлях сполученням «Нижні Ворота – Воловець – Міжгір’я».

Ця автомобільна траса збігається з одним із найбільших туристичних маршрутів на Закарпатті, який веде до лижних підйомників на Міжгірщині та Синевирського озера. Коли у 2017-му її почали відновлювати, радості місцевих водіїв не було меж. Тендер на проведення робіт тоді виграла турецька фірма «Онур». Дорожники взяли на себе зобов’язання відновити дорожнє полотно протяжністю 44 км аж до Міжгір’я.

Джерелом фінансування був так званий «дорожній експеримент», тобто надходження від перевиконання Закарпатською митницею планових показників. До нового року вдалось відновити майже 9 км автошляху до Воловецького перевалу. У 2018-му роботи продовжились, щоправда, вже не такими швидкими темпами: дісталися до межі Воловецького і Міжгірського районів.

А коли дорожники дійдуть до Міжгір’я – поки невідомо, адже цього року почались проблеми з фінансуванням. Зараз фірма «Онур» виконує роботи фактично в борг. Кошторис оцінили у 50 мільйонів гривень, а з Держбюджету поки виділили тільки 8 мільйонів.

Хоч з фінансуванням і існують проблеми, дороги в області продовжують відновлювати, сподіваючись, що кошти на ці роботи врешті-решт надійдуть.

Більше розкажуть журналісти "М-студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0