Життя   • 12 липня 2018 року, 16:57673 ФОТО

Чоловік намагався обдурити закарпатських митників

Сьогодні, 12 липня, на митному посту «Лужанка» викрито незаконне переміщення мотоциклу «YAMAHA XT 600E». Українець – водій легкового автомобіля «BMW X3» на іноземній реєстрації, намагався незаконно ввезти до України мотоцикл смугою руху «зелений коридор».

Транспортний засіб працівники митниці направили для проведення поглибленого митного огляду. Відтак під особистими речами чоловіка митники виявили мотоцикл. Українець визнав, що «YAMAHA XT 600E» є його власністю, проте жодних документів у нього не було в наявності. Вартість мотоциклу 650 Євро, – зазначили в ДФС у Закарпатській області.

Читайте також:  На кордоні зі Словаччиною житель Волині втратив "Крайслер" через приховані цигарки

Згідно ч.1 ст. 374 МК України товари (крім підакцизних), сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 500 євро та сумарна вага яких не перевищує 50 кг, що ввозяться громадянами на митну територію України у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі через інші, ніж відкриті для повітряного сполучення, пункти пропуску через державний кордон України, не підлягають письмовому декларуванню та не є об’єктами оподаткування митними платежами.

Таким чином, чоловік порушив встановлений порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю: в них під час митного контролю виявлено товари, які підлягають державній реєстрації та перевищують неоподатковану норму до переміщення через митний кордон. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 471 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України за протоколом про порушення митних правил мотоцикл вилучено.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів