Життя   • 13 липня 2018 року, 10:361689

У Мукачеві під час реконструкції скверу біля "Інтуриста" хочуть вирубати понад 120 дерев

У Мукачеві під час реконструкції скверу біля "Інтуриста" хочуть вирубати понад 120 дерев

Інформація про намір відреставрувати сквер по вулиці Духновича з’явилась в одному із видань області.

Як випливає із повідомлення, замовником робіт по капітальному ремонту скверу є управління міського господарства м. Мукачево.

У опублікованій заяві про екологічні наслідки зазначається, що "на даний час сквер знаходиться у занедбаному стані: незадовільний стан зелених насаджень, площадок та пішохідних доріжок, відсутнє освітлення".

Із заяви також випливає, що передбачено капітальний ремонт об’єкту благоустрою зеленого господарства з улаштуванням пішохідних доріжок, асфальтобетонного покриття на проїзді, тимчасової парковки для легкових автомобілів, освітлення території, газонів.

До початку виконання робіт по проведенню капітального ремонту передбачається виконати роботи по демонтажу існуючого пошкодженого бетонного покриття на площадках, бетонної стінки, огородження із сітки, асфальтобетонного покриття на доріжках та тротуарах.

Територія, на якій передбачається проведення капітального ремонту, розташована по вул. Духновича в м. Мукачево біля готельно-ресторанного комплексу «Інтурист» на землях комунальної власності (існуючий сквер).

У заяві також зазначається, що при проведенні капітального ремонту скверу "передбачається знесення 127 дерев на його території, стан яких визнаний незадовільним, про що зазначено в акті обстеження зелених насаджень".

"Знесення аварійних та загиблих зелених насаджень необхідно провести, що позитивно вплине на стан здорових дерев, дозволить провести роботи по впорядкуванню території, запобігне можливим нещасним випадкам під час несприятливих погодних умов", – йдеться у заяві.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів