Працівники одного із лісництв висадили понад 80 га площі лісфонду

Життя  13 липня 2018 року, 15:04 699

Довжанським лісомисливським підприємством в 2018 році проведено значні об’єми робіт із лісокультурного виробництва. Протягом весняного періоду відтворено лісів на землях лісового фонду загальною площею 80,6 га при плані на 6 місяців 72 га.

Про це повідомляє прес-служба Закарпатського ОУЛМ.

В тому числі:

· садіння та висівання лісу – 10,6 га,

· сприяння природному поновленню– 48,7 га,

· природне поновлення – 21,3 га.

Відповідно до вимог “Інструкції з проектування технічного приймання, обліку та оцінки якості лісокультурних об’єктів”, ДП «Довжанським ЛМГ» проведено технічне приймання лісокультурних робіт – лісових розсадників, шкілок, плантацій, лісових культур та ділянок природного поновлення.

Протягом останніх років Довжанським лісомисливським підприємством перевага надається природному відновленню лісів. Це проводиться на ділянках, які мають відповідні грунтово-кліматичні умови, що дає змогу з мінімальними затратами створювати високопродуктивні та біологічно стійкі деревостани протягом короткого періоду.

З метою природного відновлення залишаються площі з достатньою кількістю життєздатного самосіву і підросту головних і супутніх порід, що відповідають корінним типам деревостанів та площі, на яких проведення заходів щодо сприяння природному відновленню буде достатнім для наступного відновлення цінних порід і формування високопродуктивних молодняків.

Заходи сприяння, які використовуються з метою забезпечення природного лісовідновлення – збереження під час лісозаготівлі життєздатного підросту і молодняку господарсько-цінних порід, догляд за підростом та самосівом після закінчення лісосічних робіт, мінералізація грунту.

Ділянки з недостатньою кількістю або нерівномірним розміщенням природного поновлення поновлюються шляхом висівання насіння або садіння сіянців чи саджанців головних та супутніх порід.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0