Життя   • 19 липня 2018 року, 12:238369 ФОТО

Невідомі скоїли у Мукачеві ганебний вчинок

Скульптурну композицію на набережній Латориці, яка нагадує містянам про страшний паводок 1998 року, невідомі облили жовто-блакитною фарбою та вкрили написами.

Наразі з пам’ятної композиції, яка покликана нагадувати мукачівцям та гостям міста про трагічні події 20-річної давнини, коли місто опинилася в епіцентрі руйнівної водяної стихії, стікає жовто-блакитна фарба. Крім того, підніжжя скульптури вкрилося недоречними написами.

У жахливому стані знаходиться і майданчик, на якому розміщено композицію – тут спостерігається облуплена, а подекуди й зовсім відсутня плитка.

Слід зауважити, що страшні спогади про катастрофічний паводок 1998 року дотепер збереглися у пам’яті тих, хто пережив ту стихію. За лічені години Латориця вийшла з берегів, руйнуючи все, що опинилося на шляху великої води. Загалом постраждали майже 120 населених пунктів. У зоні стихійного лиха опинилося близько 350 тисяч людей – майже третина населення області.

Дану пам’ятну композицію встановили у Мукачеві в 2010 році, а втілив скульптуру в бронзі скульптор, народний художник України Іван Бровді.

 

 

 

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів