Життя   • 20 липня 2018 року, 11:171176

Понад 900 мільйонів гривень боргують закарпатці за газ

Станом на початок липня поточного року жителі Закарпатської області заборгували за спожитий природний газ 939,3 млн грн.

Про це з посиланням на прес-службу компанії-постачальника газу "Закарпатгаз Збут" повідомляє "БізнесЦензор".

"Закарпатгаз Збут" продовжує активну роботу зі споживачами-боржниками, щоб мати можливість розрахуватися з державним підприємством за поставлений газ ", - повідомляє компанія.

Серед найбільших боржників споживачі Ужгородського, Мукачівського та Виноградівського районів, де найбільші районні центри та села з великою кількістю споживачів.

"Заборгованість споживачів тільки в цих районах області становить 530,4 млн грн, а це більше 56% від загальної суми заборгованості", - повідомляє компанія.

"Після відключення від газової мережі левова частка боржників погашають заборгованість протягом декількох днів" – коментує директор "Закарпатгаз Збуту" Вікторія Томинець.

"Але варто пам’ятати: споживачам, яким припинили поставки газу, необхідно буде не тільки повністю погасити борг за вже спожитий ними газ, а й оплатити чималі кошти за відновлення газопостачання. На жаль, припинення газопостачання – це єдиний дійсно ефективний спосіб", – сказала вона.

За даними компанії, протягом першого півріччя від газопостачання відключено понад 1 тис боржників в регіоні, ще 24,5 тис. Отримали попередження про припинення поставок газу через борги.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів