Конфісковані "євробляхи" роздають безкоштовно: названо кому їх дають

Життя  25 липня 2018 року, 07:39 6689

Автомобілі на єврономерах, які конфіскували для продажів, але не продали за три сесії торгів, безкоштовно віддають.

Про це повідомив генеральний директор електронного майданчика СЕТАМ Віктор Вишньов.

"Митниця затримує їх за порушення, потім йде до суду, який виносить рішення про конфіскацію автомобіля на користь держави. Після цього авто потрапляє до нас на торги. Якщо в країні почнеться масштабна кампанія з конфіскації автомобілів з єврономерами у зв’язку з порушеннями митного режиму, ми готові до збільшення навантаження та організації масових продажів", - сказав він.

"Поки в судах йдуть тільки поодинокі процеси щодо автомобілів, які порушили митний режим. У нас є практика безоплатної передачі автомобіля іншому власнику. У всіх областях України створені комісії, до складу яких входять представники фіскальної, виконавчої служб", - заявив гендиректор підприємства.

Читайте також:  Депутати проголосували за закони про "євробляхи"

Автомобілі передають установам, які за законом мають на це право.

Зокрема - медичні, соціальні установи, військові частини, установи пенітенціарної системи, дитячі будинки сімейного типу, благодійні фонди, державні органи.

"За весь час роботи військовим частинам в АТО передали близько 1 тисячі машин. Але також автомобілі передаються і дитячим будинкам, і медичним установам. Безумовно, комісії частіше віддають пріоритет військовим. Наші військові часто відчувають брак транспортних засобів. Часто техніки потребують військові частини, які знаходяться "на передку", у районі активних бойових дій, причому військові беруть автомобілі в будь-якому стані, самі їх ремонтують", - каже Вишньов.

Джерело: ЕП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0