Деталі шокуючого вбивства у Горонді: друг вбитого розповів, що стало ймовірною причиною інциденту

Життя  25 липня 2018 року, 09:04 8307 ВІДЕО

Одинадцять вбили, а затримали одного. У фатальній бійці 10 січня цього року від удару по голові битою помер 19-річний Володимир Вереш. 

У цій справі 19 липня відбулось судове засідання у Мукачівському міськрайонному суді. На лаві підсудних опинився лише один – Василь Шпеник. Родичі кажуть – усі 11 причетних мають відповісти перед законом.

Розбірки були настільки гучними, що все село збіглося на крики. Проте не лише рідні, але й сусіди й досі шоковані від побаченої жорстокості. 

Й досі не може повірити у смерть хлопця і сусідка померлого, пані Наталія. Адже на її руках і виріс Володимир, часто ходив у гості і бажав лише добра. 

Хлопець навіть обрав майбутню професію. Він хотів бути юристом, аби відстоювати справедливість. 

Його друзям теж нанесли удари. Одним із них став Адріан, який з Володимиром ще з дитинства грав у футбол. Він розповів, що причина бійки виникла через непорозуміння на дискотеці. Однак до нього потерпілі не мали жодного відношення.

Під час судового засідання опитали свідків трагедії та потерпілих. Адвокат потерпілих подала цивільний позов щодо відшкодування моральної і матеріальної шкоди.

Черговий суд у справі вбивства 19-річного Володимира Вереша відбудеться 13 серпня.

Детальніше – у відеосюжеті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0