Життя   • 25 липня 2018 року, 19:112497

В Ужгороді та Мукачеві запрацював 4G-зв’язок від Vodafone

В Ужгороді та Мукачеві запрацював 4G-зв’язок від Vodafone

Сьогодні після довгих збоїв у зв’язку мобільний оператор "Vodafone Україна" запустив мобільний зв’язок стандарту 4G LTE.

Перевага зв’язку четвертого покоління – це більша швидкість передачі даних. 

"Vodafone Україна 25 липня запустив 4G у діапазоні 1,8 ГГц в двох містах Закарпаття: в Ужгороді та Мукачеві. Клієнти компанії в двох найбільших містах Закарпатської області тепер зможуть оцінити різницю в швидкості і комфорті використання інтернету четвертого покоління.

Сьогодні сервіс 4Gвід Vodafone доступний для 12млн українців. Географія покриття інтернетом четвертого покоління охоплює Київську, Дніпропетровську, Запорізьку, Харківську, Одеську, Львівську, Волинську, Івано-Франківську, Чернівецьку, Миколаївську, Полтавську, Сумську, Кіровоградську, Херсонську, Чернігівську та Закарпатську області.

Після запуску 4G абоненти Vodafone можуть набагато активніше користуватися мобільним інтернетом та сервісами на базі 4G, такими як стрімінг HD TV, онлайн-ігри, активно використовувати хмарні сервіси, а також нові напрямки: «інтернет речей», телемедицина, smart-управління енергетикою та сільським господарством, електронні мобільні гаманці. Нові послуги запускаються відповідно до етапів розвитку мережі 4G", – йдеться у повідомленні прес-служби "Vodafone Україна".

Ужгородці та мукачівці, одразу після появи позначки "LTE" та "4G" на власних смартфонах, оприлюднили у соцмережах заміри швидкості 4G-інтернету від Vodafone.

 

Варто зауважити, що раніше в Ужгороді та Чопі 4G-зв’язок запустив оператор "Київстар".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів