Життя   • 26 липня 2018 року, 08:28792

Суд виправдав голову Великоберезянської районної ради, але прокуратура подала апеляцію

Прокуратура Закарпатської області оскаржила вирок суду першої інстанції призначений голові Великоберезянської районної ради, який обвинувачувався у декларуванні недостовірної інформації (ст. 366-1 КК України).

Так, досудовим розслідуванням встановлено, що посадовець не вніс до поданої ним електронної декларації за 2015 рік відомості про наявність фінансових зобов’язань на понад 525 тис грн., тобто вказав відомості, що відрізняються від достовірних на суму понад 250 мінімальних заробітних плат, – зазначає прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Проте за результатами судового розгляду, незважаючи на досліджені докази, покази свідків та доводи процесуального прокурора, судом обвинуваченого виправдано.

Відтак, прокуратура Закарпатської області вимагає скасувати рішення Великоберезнянського районного суду повністю, визнати обвинуваченого винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України (декларування недостовірної інформації) та притягнути до встановленої законом відповідальності.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів