Життя   • 26 липня 2018 року, 11:291648

У Мукачеві створили муніципальну інспекцію: що вона контролюватиме і кого штрафуватиме

В структурі виконкому створено управління муніципальної інспекції.

Рішення «Про створення Управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради та затвердження Положення Управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради» прийнято на засіданні чергової сесії міськради, – повідомляє Мукачівська міськрада.

Управління займатиметься  контролем за станом благоустрою території міста Мукачева, виконанням робіт, пов’язаних з порушенням благоустрою, дотриманням законодавства у сфері зовнішньої реклами, торгівлі, забезпечення дотримання правил паркування, у межах наданих повноважень, організація швидкого реагування на вчинення адміністративних правопорушень у сфері благоустрою та порушень правил паркування, створення та забезпечення роботи диспетчерського пункту відеоспостережання у місті Мукачеві.

Фахівці управління здійснюватимуть фіксування та розгляд справ про адміністративні правопорушення, передбачені частинами першою і третьою статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення  (в частині порушення правил зупинки, стоянки транспортних засобів у межах відповідного населеного пункту, зафіксоване в режимі фотозйомки (відеозапису),  частинами першою і другою статті 152-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, що цьогоріч  вступають в дію  зміни до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів», прийнятий Верховною Радою України 21 грудня 2017 року”.

Законодавством наділено органи  місцевого самоврядування створювати відділи інспекторів із паркувань. Це посадові особи, які мають право накладати постанови на порушників правил паркування, а також приймати рішення на місці, виписуючи постанову, роблячи фото- і відеофіксацію, евакуйовувати транспортні засоби на спецмайданчики.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів