Життя   • 26 липня 2018 року, 16:34854 ФОТО

Міжгірські вогнеборці вчилися гасити пожежу на місцевому лісокомбінаті

25 липня вогнеборці 4-ї державної пожежно-рятувальної частини смт. Міжгір’я вдосконалювали свої навички у гасінні пожеж на промислових об’єктах із масовим перебуванням людей. Об’єктом проведення навчань стало ТДВ «Міжгірський лісокомбінат».

Тут, за тактичним задумом, через коротке замкнення в електророзподільній коробці котельні лісокомбінату сталася пожежа. Після оповіщення працівників підприємства про небезпеку, відповідальні особи з числа працівників вжили ряд заходів по ліквідації умовного загорання: знеструмили об’єкт, організували зустріч пожежно-рятувальних підрозділів та здійснювали першочергові заходи з ліквідації пожежі, – інформує Управління ДСНС України в Закарпатській області. 

Рятувальники ДСНС, які оперативно прибули до місця виклику, провели повне бойове розгортання зі встановленням автоцистерни на пожежний гідрант та подачею води у осередок умовної пожежі із подальшою її ліквідацією. 

Головна мета цього заходу - визначення ступеня готовності пожежно-рятувальних підрозділів  до виконання покладених на них  завдань, вдосконалення практичних навичок керівного складу в управлінні діями  під час ліквідації аварій та пожеж і тренування особового складу пожежно-рятувального підрозділу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів