Життя   • 27 липня 2018 року, 07:573560

Аваков повідомив приємну новину про закордонні паспорти

На всій території України більше не має черг за закордонними біометричними паспортами.

Про це заявили міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і Державна міграційна служба України.

"Насправді ситуація нормалізувалася тиждень тому, але оскільки поодинокі випадки затримки видачі документів у день-два ще спостерігались, то сьогодні можу офіційно заявити: затримок у видачі закордонних паспортів більше немає", – написав голова МВС у Facebook у четвер, 26 липня.

Голова Міграційної служби Максим Соколюк зазначив, що закордонні паспорти видаються у встановлені законодавством терміни – протягом 7 та 20 днів, в залежності від суми сплаченого адміністративного збору.

Аваков попередив, що затримки з видачею паспортів можуть бути лише через ідентифікацію і лише у тому випадку, якщо людина отримала внутрішній паспорт у Криму або окремих районах Донецької та Луганської областей, які нині окуповані Росією.

У Міграційній службі запевняють, що за останні два роки в усіх областях України суттєво збільшено потужності з оформлення паспортів. На сьогодні служба може щодня оформлювати понад 20 тисяч закордонних паспортів та понад 5 тисяч ID-карток. Аваков додав, що зараз потужності Поліграфкомбінату "Україна" перевищують щоденну кількість документів, що оформлюються.

За словами голови МВС, відтепер відомство готується до використання електронного цифрового підпису в ІD-карті та до відкриття опції "заміна паспорта-книжки зразка 1994 року на біометричну ІD- карту за бажанням".

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів
PMG.ua