Життя   • 27 липня 2018 року, 07:573727

Аваков повідомив приємну новину про закордонні паспорти

Аваков повідомив приємну новину про закордонні паспорти

На всій території України більше не має черг за закордонними біометричними паспортами.

Про це заявили міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і Державна міграційна служба України.

"Насправді ситуація нормалізувалася тиждень тому, але оскільки поодинокі випадки затримки видачі документів у день-два ще спостерігались, то сьогодні можу офіційно заявити: затримок у видачі закордонних паспортів більше немає", – написав голова МВС у Facebook у четвер, 26 липня.

Голова Міграційної служби Максим Соколюк зазначив, що закордонні паспорти видаються у встановлені законодавством терміни – протягом 7 та 20 днів, в залежності від суми сплаченого адміністративного збору.

Аваков попередив, що затримки з видачею паспортів можуть бути лише через ідентифікацію і лише у тому випадку, якщо людина отримала внутрішній паспорт у Криму або окремих районах Донецької та Луганської областей, які нині окуповані Росією.

У Міграційній службі запевняють, що за останні два роки в усіх областях України суттєво збільшено потужності з оформлення паспортів. На сьогодні служба може щодня оформлювати понад 20 тисяч закордонних паспортів та понад 5 тисяч ID-карток. Аваков додав, що зараз потужності Поліграфкомбінату "Україна" перевищують щоденну кількість документів, що оформлюються.

За словами голови МВС, відтепер відомство готується до використання електронного цифрового підпису в ІD-карті та до відкриття опції "заміна паспорта-книжки зразка 1994 року на біометричну ІD- карту за бажанням".

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів