Влада Мукачева оприлюднила проект майбутнього спорткомплексу ДЮСШ

Життя  27 липня 2018 року, 12:18 5763 ФОТО

На черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради було розглянуто питання про надання містобудівних умов і обмежень на проектування об’єкту реконструкції спортивно-оздоровчого комплексу ДЮСШ. Директор ММКП «Мукачевопроект» Іван Черепаня ознайомив присутніх з проектом реконструкції ДЮСШ із збереженням профілю спортивної школи. Реконструкція передбачена у ІІ черги: будівель та басейнів – першочергово, та тенісних кортів і мультиспортивних майданчиків у другу чергу.

Адміністративна будівля де будуть розташовані медичний кабінет, каса, роздягальні чоловічі та жіночі, санвузли, душові, санвузол для маломобільних груп населення, господарське приміщення, торгове приміщення.
Будівля спорткомплексу ДЮСШ, представляє собою 2-х поверхову будівлю, з розмірами в осях 63,00 х 70,34 м, – зазначає Мукачівська міська рада.

На першому поверсі розташовані кабінети, спортзали, підсобні приміщення, умивальні, вбиральні, душові, буфет, кімната відпочинку, парна. На другому поверсі кабінети, спортзали, підсобні приміщення, умивальні, вбиральні, душові, котельня, бойлерна.

Проектом передбачено реконструкцію басейну під два окремі - спортивний довжиною 25 м та термальний довжиною 14 м.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0