Життя   • 6 серпня 2018 року, 08:57693

Папа Римський зустрінеться із групою дітей учасників бойових дій на Сході України

У неділю в Чопі проводжали групу дітей учасників бойових дій на Сході України, які протягом тижня відпочиватимуть на озері Веленце в Угорщині.

Їх поїздку й перебування в пансіонаті повністю фінансує Угорський уряд.

Разом з 35 підлітками та 15 дорослими, що їх супроводжують, у Чоп прибуло 85 дітей з різних куточків України, які брали участь в міжнародному релігійному проекті "Добра книга" й вибороли право на безкоштовну поїздку до Ватикану.

120 "відправників" тепло вітав провідний консул Генерального консульства Угорщини в Ужгороді Ласло Куті. Він бажав усім гарного відпочинку, незабутніх вражень, нових друзів та Божого благословення.

"Нинішнього літа на запрошення Всеугорського українського самоврядування на озері Веленце по тижню проведуть загалом 170 дітей учасників АТО, сьогодні відправляється остання група у складі 35 осіб та 15 дорослих, – наголосив дипломат. – Витрати на їх відпочинок взяло на себе міністерство зовнішньоекономічних зв’язків та закордонних справ Угорщини".
Стало відомо також, що діти, які їдуть до Ватикану, разом з керівником МЗС України Павлом Клімкіним матимуть аудиєнцію в Папи Франциска.

"Даний проект активно підтримує Угорщина, – зауважив Ласло Куті. – Його реалізація на теренах України стала можливим насамперед завдяки потугам міністерства людських ресурсів Угорщини, нашого Посольства в Києві, Генерального консульства в Ужгороді та почесного консула в Івано-Франківську Василя Вишиванюка".

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів