Життя   • 6 серпня 2018 року, 11:14800 ФОТО

Готуємось до школи: у двох районах пройшла акція для майбутніх першокласників

Вже восьмий рік поспіль, традиційно напередодні Дня знань, першокласники Тячівського та Рахівського району отримують подарунки: шкільні ранці, укомплектовані всім необхідним для навчання приладдям. Акція проходить за ініціативи та підтримки народного депутата України Василя Петьовки.

Помічники народного депутата, громадські активісти, представники органів місцевого самоврядування, завітали до шкіл Тячівщини та Рахівщини, аби вручити набори зі шкільним приладдям.

Майбутні школярі та їх батьки радощів не приховують. Діляться: ранці зручні, тому що вони ортопедичні, і сприятимуть формуванню правильної постави. Дітлахів тішить, що на них зображені улюблені герої із мультфільмів. Таке ж яскраве та якісне й інше шкільне приладдя, яке отримали діти, а це - папка  із зошитами, пенал, кольоровий папір та картон,  олівці, пластилін та інші, потрібні для навчання речі.

Батьки майбутніх учнів кажуть: така допомога – дуже потрібна, адже зібрати дитину  у перший клас в наш час зовсім не легко.

Благодійна акція, ініційована народним депутатом України Василем Петьовкою у Тячівському та Рахівському районах, проходить вже 8 рік поспіль.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів