Одним із сіл Мукачівського району пронеслась страшна негода: фото наслідків

Життя  6 серпня 2018 року, 12:53 4001

В ніч з неділі на понеділок, 6 серпня, територія Мукачівського району постраждала від шквального вітру з дощем. Негода повалила дерева, понівечила городину та позвивала покриття з дахів будинків. Особливої шкоди вітер наніс мешканцям села Лалово.

На місце зафіксованих пошкоджень невідкладно виїхав оперативний штаб районної комісії з ТЕБ та НС, яку очолює голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, повідомляє Мукачівська РДА.

Суттєво постраждали два будинки, дахи яких, один вкритий метало черепицею, інший – шифером. Ще в трьох будинках вітром позивала по кілька листів шиферу.

Сергій Володимирович поспілкувався з мешканцями постраждалих будинків, зазначивши, що питання невідкладно розглянуть на комісії з ТЕБ на НС сільської ради, після чого відповідні рішення прийме районна комісія з надзвичайних ситуацій.

«Опираючись на можливості резервного фонду районного бюджету, допомога мешканцям Лалова буде надана в найкоротший термін, - зазначає голова адміністрації Сергій Гайдай, - це будматеріали, які підуть на відновлення пошкоджень, завданих стихією».

Очільник району зазначив, що наразі триває моніторинг щодо завданих негодою збитків у інших населених пунктах Мукачівського району.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0