"Інспектор. Міста" у Мукачеві: наслідки перевірок шокували багатьох

Життя  8 серпня 2018 року, 11:29 35236

Вчора, 7 серпня, у Мукачеві знімали програму "Інспектор. Міста". Знімальна група на чолі із ведучим Володимиром Остапчуком навідалася у місто над Латорицею з перевірками.

Стало відомо, що інспекція пройшла не лише в розважальних закладах Мукачева, але й у Мукачівській ЦРЛ. Як розповіли у Мукачівській міськраді, їх схвилювало та обурило відношення деяких керівників до своїх прямих професійних та функціональних обов`язків, що було виявлено у ході вчорашньої інспекції одним з центральних телеканалів. 

Читайте також:  "Інспектор.Міста" в Ужгороді: які заклади стали ганьбою міста, а які – гордістю

"Нами миттєво були зроблені відповідні висновки: догани отримали – начальник відділу охорони здоров`я виконавчого комітету Мукачівської міської ради (Мандзич Л.І.), заступник головного лікаря ЦРЛ (Луп`як Я.М.). Звільнена з посади зав. терапевтичним відділенням ЦРЛ та медсестра терапевтичного відділення".

"Хочу наголосити, що недоторканих у нас не було і не буде, бо для нас головне якість обслуговування мешканців міста Мукачева та Мукачівського району, належні умови їхнього перебування у закладах охорони здоров`я", – зазначив в. о. міського голови Ростислав Федів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0