Життя   • 9 серпня 2018 року, 08:591005 ФОТО

Чоловік «підкачав» колеса «BMW X3» сигаретами

Вчора на пункті пропуску «Солотвино» працівники Закарпатської митниці ДФС, спільно з прикордонниками, припинили спробу вивезення до ЄС тютюнових виробів. Незаконно перемісти цигарки з України через митний кордон намагався румун.

Іноземець заїхав на пункт пропуску автомобілем «BMW X3» із румунською реєстрацією. На підставі результатів аналізу та оцінки ризиків, працівники митниці направили транспортний засіб для проведення митно-прикордонного огляду.

Відтак у колесах транспортного засобу виявили приховані від митного контролю тютюнові вироби, а саме 1175 пачок цигарок «Jin Ling», «Compliment» та «Rothmans» без акцизних марок України сигарети.

Читайте також:  Двоє чоловіків намагалися перемістити сигарети до Угорщини

Таким чином чоловік вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України тютюнових виробів з приховуванням від митного контролю. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 статті 483 Митного кодексу України.

Як повідомили в ДФС у Закарпатській області, наразі складено протокол про порушення митних правил, цигарки, вартістю майже 22 тис. грн та транспортний засіб 2009 року випуску, вартістю 280 тис. грн, вилучено.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів