Життя   • 15 серпня 2018 року, 07:57626

Виконавчий комітет Мукачівської міської ради просить депутатів заборонити поліетиленові пакети

Вчора, 14 серпня 2018 року, на засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради було одноголосно прийнято рішення «Про звернення виконавчого комітету Мукачівської міської ради до Верховної Ради України». Приводом до цього стала вкрай складна ситуація з використання та утилізації пакетів одноразового використання, що потребує термінового вирішення.

Враховуючи важливість вирішення питання щодо заборони на законодавчому рівні використання поліетиленових пакетів в магазинах та точках продажу товарів, виконавчий комітет Мукачівської міської ради схвалив текст звернення до Верховної Ради України щодо вирішення питання заборони на законодавчому рівні використання поліетиленових пакетів в закладах торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування та точках продажу товарів, інформує відділ інформаційного забезпечення виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

У Зверненні зокрема йдеться: “Україна разом з іншими країнами повинна здійснити рішучі кроки, спрямовані на вирішення проблеми засилля поліетилену, що є однією з складових загального забруднення нашого регіону та планети взагалі. Вирішення даного питання давно назріло і викликає велику тривогу з боку широких кіл громадськості.

Враховуючи те, що законодавством України не передбачено право органів місцевого самоврядування встановлювати заборону обігу товарів на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці та встановлювати відповідальність за такі порушення, виконавчий комітет Мукачівської міської ради звертається до Верховної Ради України з проханням вирішити питання заборони використання поліетиленових пакетів на законодавчому рівні”.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів