Життя   • 15 серпня 2018 року, 14:574487 ВІДЕО

Скалічили дівчинку: дитина дивом вижила

Через халатність комунальників в Ужгороді дівчинка вже перенесла 27 операцій. Минуло два роки з дня страшної трагедії. Ніжку дівчинці вкоротили на 15 см і без милиць пересуватися вона досі не може. Тим часом чиновники мерії відвернулися від допомоги сім’ї.

Мама Аніти Оксана Білей розповідає про те, як змінилося життя її донечки за два роки після нещасного випадку, і не може стримати сльози. Аніта досі не ходить, в 13 років пережила 27 операцій. І це ще далеко не кінець лікування.

Історію Аніти Білей знає чи не кожен ужгородець. Два роки тому дівчинка поверталася зі школи. Якраз зателефонувала мамі, та розмову перервала біда. На території школи зрізали дерева. Величезна тополя впала на Аніту. Її одразу госпіталізували із забоєм головного мозку, багатоуламковим відкритим переломом обох кісток лівої гомілки і обширними інфікованими забійними ранами.

Читайте також:  Трагедія в Ужгороді: 13-річна дівчинка перенесла 27 операцій

Минув час. Ніжка дівчинки досі не функціонує. Її вкоротили на 15 см. Тата у сім’ї нема. Через біду пані Оксана не має можливості працювати, платити за орендоване житло. А доньці щоденно потребні знеболювальні. Спершу чиновники міської ради допомагали з оплатою квартири, ліками. Однак нині про жінку забули.

Крім того, каже мати, намагаються шантажем змусити забрати заяву з суду. Більше – у сюжеті "М-студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів