Життя   • 15 серпня 2018 року, 15:153323 ФОТОФАКТ

У Мукачеві обирають директорів шкіл

У Мукачеві обирають директорів шкіл

Сьогодні в міській раді продовжився конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності міста. На комісії розглядали презентації кандидатів на посаду керівника ЗОШ №2 (претендував діючий директор Михайло Лабош), СШ №4 (претендував діючий директор Віталій Якимчук та завуч закладу Вікторія Мишак), НВК №6 (претендував діючий директор Катерина Маховська), НВК №10 (претендував діючий директор Наталія Жабко), СШ №16 (претендував діючий директор Василь Ілов) та гімназії (претендував діючий директор Андріана Бойко).

За результатами конкурсу комісія має право рекомендувати призначати і підписати контракти з претендентами на посади протягом трьох днів, якщо відсутня процедура оскарження конкурсу. Керівники у всіх закладах, за виключенням СШ №4 не зміняться, діючі керівники виграли конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти.

З ними пропонуватиметься підписати контракти. Щодо СШ №4 більшість голосів за результатами конкурсу отримала Вікторія Мишак, – запевнили у Мукачівській міськраді.

Згідно положення керівник закладу загальної середньої освіти призначається на посаду за результатами конкурсного відбору строком на 6 років (строком на 2 роки для особи, яка призначається на посаду вперше), на підставі рішення конкурсної комісії.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів