Життя   • 18 серпня 2018 року, 08:276244 ФОТО

Наслідки негоди: довелося евакуювати 7 людей

Через потужну зливу, яка накрила Рахів у п’ятницю ввечері, сімох місцевих мешканців довелося евакуювати з підтопленого будинку. Людей тимчасово поселили в районну лікарню, де вони переночують, а після спаду води повернуться додому.

За інформацією на 22:00, внаслідок негоди підтоплено близько п’ятдесяти будинків, крім того, у воді опинилися кілька десятків автомобілів, – зазначили у прес-слжбі Закарпатської ОДА.

Читайте також:  Страшна злива перетворила вулиці закарпатського міста на ріки

Злива накрила райцентр близько 20-ї години й тривала всього півгодини. Однак зливові потоки були настільки потужними, що знесена з гір деревина закрила кілька містків потоку Буркут, який тече від міського амфітеатру. В результаті утворилися штучні загати, і вода, вийшовши з берегів, пішла на центральну частину міста, яка знаходиться в низовині.

Русло потоку розчищають силами районної Держслужби з надзвичайних ситуацій і технікою Рахівського держлісгоспу. На місці був і голова Рахівської райдержадміністрації. Інформації про постраждалих людей та руйнування будівель немає, уточнені дані про наслідки негоди будуть оприлюднені пізніше.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів