Життя   • 24 серпня 2018 року, 16:585625 ФОТО

Рятувальники знайшли чоловіка, який зник понад тиждень тому

Понад тиждень, а саме з 15 серпня, правоохоронні органи, рятувальники та родичі шукали чоловіка, який пішов з дому до лісу і не повернувся. З інформації рідних стало відомо, що людина страждає на тимчасову втрату пам’яті.

І ось 22 серпня його було знайдено бійцями 5-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Іршава.

Події розгорталися наступним чином. Того дня чергове відділення рятувальників виїхало в с. Вільхівка для надання допомоги місцевому населенню.

Після проведених робіт рятувальники поверталися в розташування частини. Слідуючи за маршрутом у напрямку с. Сільце, увагу бійців ДСНС привернув чоловік, котрий рухався вздовж автошляху. Зовнішній вигляд людини (виснаженість, відсутність взуття та неохайність) вказував на те, що з ним не все гаразд.

Читайте також:  Поліцейські знайшли дитину, яка неочікувано зникла

Рятувальники зупинилися й почали розпитувати, куди він йде та чи не потребує він допомоги.  У ході спілкування з’ясувалося, що людина не пам’ятає, як вона тут опинилася, й невідомо куди їй далі йти. Хоча чоловік повідомив як його звати, й що проживає він у с. Негровець.

Це і послужило для рятувальників  приводом, що можливо це той самий чоловік, котрого шукають вже понад тиждень, – зазначили в У ДСНС України у Закарпатській області.

Про всяк випадок працівники ДСНС зв’язалися з ймовірними родичами й попросили їх приїхати для встановлення особи. І вони не помилилися. Виявилося що це саме він. Останні висловили слова вдячності рятувальникам та пообіцяли, що в подальшому будуть пильнувати за своїм родичем.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів