Створення Мукачівської ОТГ: депутати міськради надали згоду на приєднання трьох сіл

Життя  30 серпня 2018 року, 11:29 1930

Депутати Мукачівської міськради схвалили рішення «Про надання згоди на добровільне приєднання Павшинської, Нижньокоропецької та Лавківської сільських територіальних громад».

4 травня вступив в дію Закон щодо добровільного приєднання територіальних громад до міст обласного значення. Закон дозволяє містам обласного значення згуртувати навколо себе сусідні сільські та селищні ради і стати центром об’єднаної громади без зайвих бюрократичних процедур – в тому числі, без проведення виборів.

Читайте також:  Верхньокоропецька сільська рада вирішила не приєднуватись до Мукачівської ОТГ

Як зазначили в МУкачівській міськраді, на Мукачівщині протягом літа вже три населенні пункти провели громадське обговорення та схвалили на сесії проекти рішення про добровільне приєднання до Мукачева. Це громади сіл Павшино, Лавки та Нижній Коропець. Закон чітко визначає процедуру приєднання і вимагає проведення громадських обговорень в тих населених пунктах, які приєднуються до Мукачева.

Міська рада має повноваження надавати згоду на добровільне приєднання. Проект рішення було розглянуто на всіх постійних депутатських комісіях міської ради. Наразі громадські слухання щодо добровільного приєднання до Мукачева тривають і в інших населених пунктах Мукачівського району.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0