Закарпатці змагались за звання найкращого лісоруба України

Життя  3 вересня 2018 року, 08:32 608 ВІДЕО

На базі ДП «Тетерівське лісове господарство» Київського обласного і по місту Київ управління лісового та мисливського господарства відбулися змагання працівників лісових господарств – XXІ- й Всеукраїнський конкурс-змагання вальників лісу та Х-й конкурс професійної майстерності «Кращий оператор гідроманіпулятора – 2018».

Закарпаття представляють команду заступник начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Василь Кий, вальник лісу Михайло Сита з ДП «Міжгірський лісгосп», який виступив під номером «1» та Василь Капчук – оператор гідроманіпулятора з ДП «Ясінянський лісомисливгосп», який виступав під номером «10». До речі, вальник лісу Михайло Сита вже третій рік поспіль представляє Закарпаття на змаганнях вальників.

Захід проводився з метою популяризації професій лісозаготівельної та лісової галузей. Адже кваліфікація лісозаготівельників вкрай важлива як при заготівлі лісу, так і при виконанні вибіркових санітарних рубок, а також рубок догляду. Важливо акуратно зрубати дерево, не пошкодивши сусідні. Адже практично всі роботи з лісозаготівлі проводяться на складній багатоопераційній техніці та вимагають чіткості та обережності. Таким чином, від підготовленості операторів і вальників багато в чому залежить якість виконаної рубки й, як результат, – стан закарпатських лісів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0