Закарпатців переконують, що в краї є робота та гідна зарплата

Життя  5 вересня 2018 року, 07:45 4742

З метою поінформувати населення, що і в Україні можна працювати та добре заробляти Центр Зайнятості проводить круглі столи з роботодавцями та профорієнтаційні заходи. Адже зараз в Закарпатті та Ужгороді зокрема відчутна нестача кадрів саме робітничих професій. Зазначають, роботодавці пропонують хорошу оплату праці. Неодноразово закарпатці поверталися з-за кордону та завдяки Центру змогли знайти гідну роботу. 

До прикладу, Укрпошта пропонує посади молодим спеціалістам та пенсіонерам. Кажуть, безпосередньо на місці зможуть навчити охочих приєднатися до колективу. Заробітна плата від мінімальної з можливим кар’єрним зростом.

Читайте також:  Названо ТОП затребуваних професій на Закарпатті

Хто давно мріяв стати поліцейським може приєднатися до лав патрульної поліції. Для цього потрібно пройти 5 етапів конкурсного відбору, а далі пройти 4 місяці навчання в академії.
Як пояснює заступник директора Закарпатського Центру зайнятості Ольга Сівач, щоб закарпатці були успішними вдома, проводять роботу і серед учнів 8-11 класів. А тих, хто прагне освоїти новий фах, можуть перенавчити та навіть допомогти відкрити свою справу.

В Ужгороді близько 70% це вакансії робітничих кадрів. В області ця цифра сягає близько 86%. Тож робота є, ще було б кому працювати.

Більше – у відеосюжеті М-студіо.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0