Члени Громадської ради при Мукачівському міськвиконкомі обурились, що під зверненням до Президента підписали всю громаду міста

Життя  8 липня 2013 року, 09:31 968
Своє невдоволення вони висловили в соціальній мережі Facebook. Так член Громадської ради Олександр Модек написав: "За громаду я, как член Громадской рады не подписывался. Пусть наконец-то начнут подписывать такие плакаты те кто отмывал и отмывает до сих пор деньги городского бюджета. Или у них душка не хватает. Если они правы и у них есть все подтверждающие эту цифру документы то почему они сами не подписываются, а подписываются за громаду миста. Громада миста, о том как и на что потратить эти 24 мллиона никто из чиновников горисполкома и депутатского корпуса Мукачева не спрашивал. А также никто не спрашивал у членов громадской рады. Вот и подписывайтесь....не громада миста......, а мер, члены горисполкома и депутаты, чтобы прокуратуре было легче работать". Громадський активіст також додав, що Громадська рада потрібна владі лише для таких провокаційних плакатів. Інший член ГР Володимир Поляк заявив наступне: "Я так само, як член громадської ради під таким зверненням на підписувався і мені такої позиції також не доручала громадська організація, яку я представляю у Раді. Оскільки на цьому письмовому заклику не зазначено персонально відповідальної особи, йдеться про якусь таємну змову організації "громада міста" з власниками рекламних щитів. От де б владі проявити себе - це ж публічна заява, і за неї хтось заплатив". В свою чергу член Громадської Ради при Мукачівському міськвиконкомі Юрій Фекете вважає, що незабаром з'явиться звернення до суду і вже ця інституція буде досліджувати все.

Нагадаємо, що білборди із закликом до Президента повернути Мукачеву 24 млн. грн. з'явились в місті цими вихідними. Вже на наступний день після їхньої появи невідомі особи залили всі рекламні площини з даною рекламою фарбою.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0