Життя   • 12 вересня 2018 року, 12:11482

Підприємця з Мукачівщини оштрафовано на понад 780 тисяч за "експлуатацію" водіїв

У підприємця з Мукачівщини виявлено 7 «сірих наймитів». Відтак за результатами зібраних матеріалів, Управління Держпраці у Закарпатській області наклало на горе-підприємця штраф понад 781 тис. грн, – зазначають в Головному управлінні ДФС у Закарпатській області.

Варто зазначити, що документальна планова виїзна перевірка з питань дотримання вимог податкового законодавства щодо своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків і зборів, дотримання законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками, проводилась відповідно до плану-графіка, – інформує ДФС у Закарпатській області.

В ході перевірки із застосуванням інформаційних баз даних ДФС, щодо перетину кордону транспортними засобами, які належать ФОП, встановлено використання праці сімох фізичних осіб без відповідного нарахування доходу та сплати податків.

Читайте також:  Афера на 30 тисяч доларів: злочинець шантажував закарпатку фотографіями

За результатами проведеної перевірки, працівники фіскальної служби краю склали акт та направили матеріали перевірки до Управління Держпраці у Закарпатській області для вжиття відповідних заходів в межах компетенції.

Відтак за результатами розгляду цих матеріалів, Управлінням Держпраці накладено штраф 781 тис. грн на підприємця, який надає послуги з міжнародних перевезень.

Раніше повідомлялось, що один із підприємців заплатить понад 20 мільйонів штрафу.

Новини Закарпаття  у твоєму Viber.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів