Туристичний бум на Закарпатті: українці стали більш вибагливі, а європейці вражені красою природи

Життя  14 вересня 2018 року, 12:32 2289 ВІДЕО

Влітку на Закарпатті побувало майже один мільйон туристів. Це абсолютний рекорд, стверджують місцеві туризмознавці. Кількість відпочивальників щоразу збільшується тут упродовж останніх трьох років. Торік влітку туристів на Закарпатті було 600 тисяч. Замість Європи і екзотичних морських країн українці залюбки їдуть у Карпати. Бо відпочинок тут значно дешевший, ніж за кордоном. Сервіс – хороший, їжа – найсмачніша, місцеві жителі – гостинні, повітря та джерельна вода – цілющі і чисті.

На Закарпатті багато санаторіїв і курортів із мінеральними і термальними водами. Тому тут не лише відпочивають, а й оздоровлюються. Тому помітно зросла кількість басейнів. Водночас, тут набирає популярності гастротуризм – з’являються нові ресторани, дегустаційні зали із органічними сирами, крафтовим пивом і винами.

Ще одна особливість – дедалі частіше людям пропонують шведський стіл і не лише національні страви. Власники курортів і садиб розуміють: турист нині небагатий, але вибагливий.

Закарпатці зрозуміли – самою лише природою клієнта не втримаєш, тому почали дбати про сервіс і розваги. От тільки справжня біда – тутешні дороги. Та попри бездоріжжя вже заброньовані майже всі номери на зимові свята. Хоча і восени тут є де відвести душу і підлікувати тіло.

До теми:

Новини Закарпаття  у твоєму Viber.

Джерело: Факти
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0