Посольство Угорщини відмовилося надати інформацію про видачу паспортів українцям, – ЗМІ

Життя  20 вересня 2018 року, 19:53 3678

У посольстві Угорщини відмовилися надати інформацію щодо видачі паспортів громадянам України, процедура яких налагоджена у консульстві Угорщини в Береговому.

Таку відповідь на запит Укрінформу дав Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень.

Читайте також:  МЗС України перевіряє інформацію про видачу на Закарпатті угорських паспортів

"Інформуємо Вас, що ми не можемо надати жодної інформації з питань, що стосуються громадянства Угорщини", - йдеться у листі від 19 вересня.

Нагадаємо, що у консульстві в Берегові громадянам України видають угорські паспорти. Процедура супроводжується келихом шампанського на честь отримання другого громадянства та інструкціями - не повідомляти про отримання документів українській владі. При цьому громадяни України вголос присягають на вірність Угорщині.

"Присягаю, що вважаю Угорщину своєю батьківщиною. Буду вірним громадянином, захищатиму і служитиму Угорщині. Хай допоможе мені Бог", - тричі повторюють громадяни текст, який диктує закадровий голос.

Після гімну власники нових угорських паспортів отримують інструкції від угорських дипломатів. "Приховуйте від державних структур України факт отримання угорського громадянства", - закликає угорський дипломат. Він також радить українським прикордонникам показувати український паспорт, а угорським — угорський.

Треба зазначити, що наразі в Україні наявність подвійного громадянство не визнається, і згідно із законодавством, не дозволяється насамперед для державних службовців та депутатів всіх рівнів.

Новини від "PMG.ua" у Viber. Підписуйтесь на наш канал.

Джерело: Укрінформ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0