Життя   • 21 вересня 2018 року, 08:212068

Звичайні паперові "права" водія, страховку та інші документи пропонують замінити на електронні

Звичайні паперові "права" водія, страховку та інші документи пропонують замінити на електронні

Документи для водіїв пропонують зробити електронними. Новий законопроект був зареєстрований на сайті парламенту України, і він пропонує позбавити водіїв необхідності носити з собою водійське посвідчення, страховку та реєстраційні документи на транспортний засіб. Однак для виїзду за кордон необхідно буде все ж таки брати з собою оригінали.

Документ під номером №9105 “Про спрощення керуванням транспортними засобами” пропонує дозволити водіям не возити із собою документи на автомобіль та права, а патрульна поліція зможе перевіряти інформацію про власника посвідчення, неоплачены штрафи, адміністративні стягнення за допомогою мобільного комп’ютера за прізвищем та датою народження водія.

У разі відмови водія назвати свої дані, його особистість буде встановлюватися в патрульному відділенні.

У законопроекті автори пропонують замінити вимогу щодо пред’явлення документів водієм на формулювання у вигляді: чітко і зрозуміло назвати поліцейському своє ім’я, прізвище та по батькові, повну дату народження, номер сертифіката обов’язкового страхування власників транспортних засобів”. Недотримання вимоги патрульного призведе до штрафу у розмірі 425 грн.

Пропозиція не буде стосуватися водіїв військових транспортних засобів, іноземців та осіб без громадянства. Їм необхідно буде мати оригінальні посвідчення та документи.

Раніше видання розповідало про швидкісний контроль на дорогах.

Слідкуйте за новинами інтернет-видання "PMG.ua" у Viber та Facebook.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів