Життя   • 24 вересня 2018 року, 14:50789 ФОТО

У горах майже добу шукали травмованого чоловіка

Майже добу тривали пошуки поляка, який отримав травму ноги та потребував медичної допомоги у Карпатах. Повідомлення про те, що під час проходження туристичного маршруту травмувався турист, надійшло до гірських рятувальників Закарпаття від Івано-Франківських колег.

Вони повідомили, що до них по допомогу звернулась група туристів із Польщі, які почали свій маршрут у селі Дземброня Івано-Франківської області та рухалися у напрямку однієї з вершин масиву Чорногора – гори Брескул. Одак один із туристів травмував ногу. Після отримання повідомлення телефонний зв’язок із туристами пропав.

Читайте також:  Рятувальники надали допомогу травмованому туристу

На пошуки туристичної групи виїхали гірські рятувальники Ясінянського та Рахівського гірських пошуково-рятувальних відділень. Спочатку вони обстежили ймовірне місцезнаходження туристів – гору Брескул, але результату це не дало. Тож, далі пошуки продовжились в районі гори Туркул.

Тут рятувальники і відшукали туристичну групу та надали постраждалому любителю Карпат першу медичну допомогу. Після цього 49-річного чоловіка транспортували до Рахова. Від подальшого ушпиталення він відмовився.

Нагадаємо, на Закарпатті є дивовижне місце, яке приваблює сотні туристів.

Слідкуйте за новинами інтернет-видання "PMG.ua" у Viber та Facebook.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів