У ЗСУ розповіли про підстави для звільнення від призову в армію

Життя  28 вересня 2018 року, 12:27 997

Згідно з чинним законодавством України, існує понад 20 підстав для надання відстрочки призовникам від проходження військово-строкової служби в лавах Збройних сил.

Про це розповів начальник відділу комплектування і призову – заступник начальника управління призову та комплектування Головного управління персоналу Генерального штабу ЗСУ полковник Валерій Дендебера.

"Сьогодні наша держава – найбільш демократична щодо надання відстрочки від призову на строкову військову службу. У нас існує понад 20 підстав надання відстрочки і 7 підстав взагалі звільнення від проходження строкової служби", – сказав він.

Читайте також:  Термін призову в армію в Україні збільшено: що це значить

Водночас, полковник уточнив, що є й інші випадки надання відстрочки не передбаченні нормами чинного законодавства.

Він пояснив, що особа має 10 днів з часу набрання чинності норми указу Президента, тобто, до 10 жовтня, на те, щоб самостійно прибути до військового комісаріату. 

"З необхідними документами, якщо ви вважаєте, що є певні вади за станом здоров’я, для цього і залучаються лікарі-спеціалісти - для більш поглибленого вивчення стану здоров’я. Або якщо у вас є відповідні підтверджуючі документи, що ваш призов ускладнить сімейний стан, - в таких випадках також приймаються відповідні рішення", – зауважив Дендебера.

Раніше повідомлялось про те, що мукачівський військкомат готується до осіннього призову.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0