Життя   • 30 вересня 2018 року, 11:401152

На Ужгородщині відновили подачу газу

На Ужгородщині відновили подачу газу

Станом на 20.30 за київським часом 29 вересня газопостачання відновлено 2774 клієнтам ПАТ «Закарпатгаз». Без газу залишаються 204 домогосподарства у зв’язку з відсутністю власників. Про це повідомляє ПАТ «Закарпатгаз».

Газопостачання їм буде відновлено після їх прибуття додому. Для цього необхідно звернутися за номером аварійно-диспетчерської служби 104. «Ми висловлюємо вдячність нашим споживачам, представникам сільских рад, Ужгородської районної адміністрації та ЗМІ за активну допомогу та оперативне інформування», - коментує головний інженер ПАТ «Закарпатгаз».

Як ми уже повідомляли, 28 вересня при проведенні несанкціонованих земляних робіт працівниками сільськогосподарського товариства було пошкоджено газопровід середнього тиску у селі Дубрівка. Внаслідок аварії без газопостачання залишаються мешканці 2978 домогосподарств у селах Дубрівка, Ляхівці, Худльово, Андріївка, Гайдош, Кібляри, Пацканьово, Ірлява, Чабанівка, Вовкове, Чертеж, Лінці, Анталовці, Середнє, Верхнє Солотвино та смт. Середнє.

Новини від «PMG.ua» у Viber. Підписуйтесь на наш канал.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів