Життя   • 1 жовтня 2018 року, 12:48877

Названо район області, в якому найбільше крали електроенергію

ПрАТ "Закарпаттяобленерго" інформує, що за період із 24 по 30 вересня поточного року працівниками Товариства виявлено 19 фактів крадіжки електричної енергії.

Зокрема, було складено 14 Актів про порушення Правил серед населення та 5 Актів – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо), – повідомляє прес-служба ПрАТ "Закарпаттяобленерго". 

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення впродовж минулого тижня було виявлено у Хустському та Ужгородському районах (4 та 3 випадки відповідно). При цьому, найчастіше незаконно споживали електроенергію шляхом пошкодження розрахункового засобу обліку та пошкодження та зриву пломб на лічильнику.

Читайте також:  Нахабна крадіжка: у чоловіка вкрали машину

У юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо) найбільше фактів крадіжок було виявлено у Свалявському районі Закарпатської області. При цьому найпопулярнішим порушенням залишається втручання в роботу приладу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше).

Також упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 79,4 тис. грн.

Раніше повідомлялось, що на Воловеччині поліцейські розкрили крадіжку.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів