Життя   • 3 жовтня 2018 року, 10:42548 ФОТО

Безвідповідальний водій має заплатити понад 40 тисяч штрафу

У вівторок, близько 1-ї години, ужгородські патрульні зупинили на вулиці Дайбозькій авто Škoda за порушення ПДР. При спілкуванні інспектори помітили у водія ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік погодився пройти огляд у лікарні. Висновок лікаря – позитивний.

Виявилося, що це не перший випадок керування у стані сп’яніння у цього чоловіка. Патрульні склали на нього адміністративні матеріали уже за ч. 2 ст. 130 КУпАП. Якщо суд визнає його вину, то йому  доведеться сплатити штраф у розмірі 20 400 гривень й він буде позбавлений права керування на 3 роки.

Інша подія мала місце на площі Корятовича в Ужгороді. Близько 1-ї години патрульним надійшло повідомлення про порушення правил дорожнього руху водієм авто Volkswagen. Уже безпосередньо при спілкуванні інспектори помітили у чоловіка ознаки алкогольного сп’яніння. Він пройшов огляд на місці, де драгер показав результат 1,86 проміле.

На чоловіка патрульні склали адміністративні матеріали уже за ч.3 ст. 130 КУпАП (!). Йому загрожує сплата штрафу у розмірі 40 800 гривень й позбавлення права керування на 10 років!

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів