В Україні змінився порядок оформлення паспорта у формі ID-картки

Життя  4 жовтня 2018 року, 09:59 1083

Вчора, 3 жовтня, Кабінет міністрів на своєму засіданні вніс зміни до порядку оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки. Про це повідомляє Державна міграційна служба.

Уряд вніс зміни до своєї постанови від 25 березня 2015 року "Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України".

Читайте також:  Як закарпатцям отримати паспорт і не стояти годинами у черзі

Відповідно до змін, з 1 листопада українці зможуть обміняти паспорт у формі книжечки на паспорт у формі картки за бажанням у будь-який час. Зазначається, що законодавство не передбачає обов’язкову заміну документів. Тобто, всі раніше видані документи будуть чинними до завершення строку їх дії.

Паспорти у формі картки в Україні почали видавати у січні 2016 року. Нові паспорти видаються у разі обміну паспорта, замість втраченого або викраденого, а також особам, які досягли 14-річного віку та оформлюють паспорт вперше.

Перший паспорт громадянина України видається безкоштовно, за заміну та відновлення документа необхідно сплатити адміністративний збір, розмір якого складає 279 грн.

Нагадаємо, нещодавно в області розгорівся скандал через видачу українцям угорських паспортів.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0