Життя   • 5 жовтня 2018 року, 10:01628

Поліція вилучила понад 3 тисячі нарковмісних рослин та 134 кілограми марихуани

Поліція вилучила понад 3 тисячі нарковмісних рослин та 134 кілограми марихуани

За період проведення оперативно-розшукових заходів у рамках спецоперації «Мак-2018» правоохоронці зафіксували резонансні факти порушення законодавства у сфері обігу наркотичних речовин.

З початку травня і дотепер у області тривали відпрацювання у рамках спецоперації «Мак-2018». Ряд заходів, покликаних на протидію наркозлочинності, перебував під контролем відповідного структурного підрозділу ГУНП в Закарпатській області. У ході спецоперації співробітники Управління протидії наркозлочинності спільно з правоохоронцями у населених пунктах області обстежили майже 4 тисячі ділянок. 

За результатами перевірок за 52 фактами розпочате слідство за статтею 310 Кримінального кодексу України, тобто незаконний посів маку чи конопель: йдеться про 17 посівів маку та 35 – конопель. У багатьох випадках особи за вирощування наркотичних речовин притягувалися до адміністративної відповідальності. Нагадаємо, що незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості до ста рослин чи конопель у кількості до десяти рослин тягнуть за собою накладення штрафу від вісімнадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно вирощуваних наркотиковмісних рослин. 

Читайте також:  На Виноградівщині у чоловіка знайшли чимало марихуани

За звітний період поліція вже повідомила про підозру 15 особам, ще двох одразу затримали у порядку статті 208 КПК України. Вони перебувають під вартою.

Всього за період проведення оперативних заходів співробітники поліції вилучили понад 3260 нарковмісних рослин, із незаконного обігу вилучили 134 кілограми марихуани.

Також на території області задокументували 3 резонансні факти обігу наркотиків. Йдеться про ліквідацію плантацій канабісу в Ужгородському та Мукачівському районах, а також вилучення з обігу марихуани в особливо великих розмірах у місті Свалява.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів