Життя   • 8 жовтня 2018 року, 11:30534

Закарпатські депутати звернулися до Кабміну

У ході другого пленарного засідання 12 сесії облради, її депутати ухвалили рішення «Про Звернення Закарпатської обласної  ради щодо невідкладного фінансування будівництва об’їзної автомобільної дороги м. Берегово та с. Астей до міжнародного пункту пропуску «Лужанка», розташованого на кордоні з Євросоюзом», направивши його до Кабінету Міністрів України.

У документі зазначається, що депутатський корпус Закарпатської обласної ради неодноразово порушував перед центральними органами виконавчої влади питання щодо невідкладного фінансування будівництва об’їзної автомобільної дороги навколо міста Берегово та с. Астей до міжнародного пункту пропуску  «Лужанка», розташованого на кордоні з Євросоюзом.

Об’їзна автомобільна дорога дасть можливість збільшити транзитний потік вантажів, сприятиме подальшому розвитку економіки краю та забезпечить оптимальне транспортне сполучення між країнами Європи та Україною.

Враховуючи вищезазначене, депутати Закарпатської облради просять прискорити розв’язання на урядовому рівні питання фінансування будівництва об’їзної автомобільної дороги м. Берегово та с. Астей до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Лужанка» та початку робіт. «За» це Звернення проголосувало 46 обласних обранців.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів