Термінали, банкомати та платіжні карти "ПриватБанку" незабаром не працюватимуть

Життя  12 жовтня 2018 року, 13:23 11872

Державний "ПриватБанк" запланував перехід на нову версію систем управління базами даних процесингу, в зв’язку з чим оголосив про планову технологічну паузу процесингу в ніч з 13 жовтня на 14 жовтня.

Як повідомили в банку, в рамках процесу міграції на нову версію СУБД всі операції з платіжними картами банку будуть припинені з півночі до 4 ранку, а подальша стабілізація роботи може тривати до 8 години ранку неділі 14 жовтня.

"Технологічні роботи будуть проведені у нічний час, коли навантаження мінімальне і більшість клієнтів не проводять активних операцій. Також аналогічний "тайм-аут" візьмуть банкомати, термінали самообслуговування і торгові термінали банку", – йдеться в повідомленні.

Читайте також:  Вночі намагалися пограбувати відділення "ПриватБанку"

"Ми приносимо клієнтам вибачення за можливі незручності, але ця робота необхідна для того, щоб ще швидше обробляти все більшу кількість безготівкових платежів клієнтів", – зазначили у прес-службі банку.

Як запевняють у фінустанові, відновлення програмно-технічних комплексів процесингу дозволить "ПриватБанку" поліпшити роботу процесингу за рахунок оновлення та встановлення більш продуктивних технологій.

Нагадаємо, кілька місяців тому у Мукачеві зухвало пограбували банк.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0