Життя   • 15 жовтня 2018 року, 09:226298 ФОТО

Невдоволені пасажири заблокували рух електрички "Мукачево–Львів"

14 жовтня на станції Сколе пасажири, яким не вистачило місця в електропоїзді, заблокували рух електрички "Мукачево–Львів"

У неділю, 14 жовтня, на станції "Сколе" незадоволені пасажири перекрили залізничну колію та заблокували рух електропоїзда "Мукачево–Львів". Пасажири протестували проти малої кількості вагонів електропоїзда.

Електропотяг "Мукачево-Львів" складається всього з чотирьох вагонів, а оскільки курсує в місцевості, яка популярна серед туристів, то не може вмістити всіх бажаючих добратись до місця призначення.

Пасажири, яким не вистачило місця у електропоїзді, вийшли на колії та заблокували його рух, вимагаючи додаткових вагонів.

Читайте також:  "Укрзалізниця" підняла ціни на квитки

Це не перший подібний випадок, – повідомляє "Skole Today". Цього року вже протестували проти такої малої кількості вагонів біля станції "Скнилів". Тоді керівництво "Укрзалізниці" пообіцяло збільшити кількість вагонів.

Проте, як бачимо, ситуація не надто змінилась. Як і минулого разу, керівництво "Укрзалізниці" відреагувало на перекриття руху та видало додатковий електропоїзд "Лавчоне-Львів", який прибув до станці "Сколе" близько 22:00.

Нагадаємо, соцмережі шокувала поведінка малих ромів у електричці "Мукачево-Львів".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів