Життя   • 18 жовтня 2018 року, 12:343755 ФОТО, ВІДЕО

Черги за водою у Мукачеві: люди обурені та жаліються на владу

У мікрорайоні Пентагон в Мукачеві третій день немає води. Через це люди змушені стояти в черзі за водою по кілька годин.

Ситуацією, що склалася через роботу водоканалу, мукачівці обурюються в соцмережі та публікують відповідні фото.

Так, публікацію з відповідними світлинами на тему триденної відсутності водопостачання у мікрорайоні Пентагон поділилася користувач Лариса Шуманська.

"Йшов третій день без води в Мукачево, в мікрорайоні "Пентагон". Сьогодні вже приїхала друга машина, але черги не пропали. Забула міська рада вчасно вивісити оголошення: "На цьому тижні очікуються перебої з холодною водою. Перебиваються будинки: 109А, 111 (а і б), 113, 115, 19, 22, 22 (а, б, в), 23, 27, 66 б". Шкода ті сім”ї, де є маленькі діти, паралізовані і хворі люди. Їм найтяжче зараз", – сказано в дописі Шуманської.

Читайте також:  Люди розповіли про "стежку страху" в Мукачеві

Також фото в соцмережі Фейсбук оприлюднив користувач Тиберий Искайнц.

"С утра постоял в очереди за водой! День удался! Третий день люди без воды а водоканал ничего не делает. Ямы вырыли и ни кого из рабочих нет”, – написав чоловік у дописі до світлин.

Варто додати, що у Мукачеві два мікрорайони залишились без води. У Росвигові – частково, адже через аварію на Кольчинському водозаборі тепер воду подаватимуть по годинах. А от у мікрорайоні Пентагон людей повністю залишили без води аж на 4 дні, до машини з живильною рідиною черги зранку і до самого вечора. Тим часом у водоканалі зазначили, що після ремонтних робіт мешканці мікрорайону можуть розраховувати на цілодобове водопостачання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів