Як УжНУ День народження святкував

Життя  22 жовтня 2018 року, 13:54 1028 ФОТОФАКТ

19 жовтня Ужгородський національний університет святкував 73 річницю від дня свого заснування. Привітати університет приїхало чимало колег, друзів з українських та закордонних вишів, зокрема із США, Чехії, Словаччини, Угорщини, Румунії.

У рамках святкування відбулося Урочисте засідання Вченої ради університету, – зазначили в Інформаційно-видавничому центрі УжНУ. Відкриваючи його ректор Володимир Смоланка наголосив: «Є чудовий вислів Оскара Уальда: «Ніщо так не допомагає  творити майбутнє як смілива мрія. Мало хто 5 років тому міг подумати, що ми будемо в числі кращих університетів України. А зараз так є. Хочу побажати всім працівникам університету, здоров’я, креативності, цілеспрямованості та радості. З Днем народження УжНУ!»

Читайте також:  Відбулося засідання Наглядової ради УжНУ

На засіданні були присутні народний депутат України Роберт Горват, голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс, заступник Ужгородського міського голови Олександр Білак,  Генеральний Консул Словацької Республіки в Ужгороді пан Мірослав Мойжіта, перший заступник Генерального консула Угорщини в Ужгороді пан Ласло Куті, представники державної влади та місцевого самоврядування, бізнесу, освітньої та культурної сфери.

Нагадаємо, нещодавно студент УжНУ створив дещо унікальне.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0